Home Koncept
SET ...inovativní studijní koncept

set_konzept.jpg

 

 


...certifikáty a tituly

"School of Entertainment & Technology" Vám nabízí možnost inovativního vzdělávání. Kromě certifikátů a vysokoškolských certifikátů mohou být udělovány také bakalářské a magisterské tituly a to díky spolupráci se vzdělávacími institucemi, jako jsou vysoké školy a univerzity v Německu, Rakousku a Lichtenštejnsku.

...virtuální campus

Studium probíhá skrze náš semi-virtuální vzdělávací koncept. O studenty se starají naši docenti online přes speciální učební platformu. Prezentace a workshopy se konají v různých městech, například v Praze, Berlíně, Vídni, Bernu a jinde.

...nejmodernější technika

V našich campusech mají studenti k dispozici výuková nahrávací studia a moderní učebny s různými pracovišti, které jsou vybaveny současnou moderní technikou. Studenti jsou zaškolováni našimi specialisty a odborníky.

...volný časový plán

Díky inovativnímu řešení Vám ukážeme, jak dosáhnout z pohodlí domova svého cíle a přitom si sami plánovat čas určený ke studiu. Kurzy z naší nabídky můžete úspěšně absolvovat i při zaměstnání. Další informace o kurzech, poplatcích a mnohem více najdete dále na těchto stránkách.